Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві презентували посібник про управління твердими побутовими відходами

На базі кафедри «Прикладної екології та природокористування» Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка презентували навчально-практичний посібник «Управління твердими побутовими відходами в умовах реформування місцевого самоврядування та розвитку міжмуніципального співробітництва».

Навчально-методичний посібник підготовлено у співпраці з проектом Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) «Реформа управління на сході України», Полтавським національним технічним університетом імені Юрія Кондратюка та Тернопільським Національним Економічним Університетом, повідомляють у Полтавській ОДА.

Цей посібник містить теоретичні, практичні, навчально-методичні матеріали, кращі практики з питань управління твердими побутовими відходами (ТПВ) та міжмуніципального співробітництва. Посібник буде корисним для науковців, експертів, державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування, а також усіх тих, хто цікавиться питаннями децентралізації, місцевого розвитку та управління ТПВ.

Авторський колектив посібника ­– 23 науковці.

У планах випустити Інтернет-посібник.