Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

У Полтаві офіційно представили Директора територіального управління ДБР (ФОТО)

Сьогодні в обласному центрі, під час проведення круглого столу, присвяченого початку роботи ДБР на Полтавщині, Директор Державного бюро розслідувань Роман Труба офіційно представив на посаді очільника Територіального управління ДБР Володимира Тимошка та вручив йому відповідне посвідчення.

Територіальне управління Державного бюро розслідувань, розташоване в Полтаві, поширює свою діяльність на Дніпропетровську, Полтавську, Сумську та Харківську області. Тому навантаження на співробітників ДБР буде великим.

На захід були запрошені: перший заступник голови ОДА Андрій Пісоцький, начальник ГУ НП у Полтавській області Андрій Замахін, начальник ГУ ДФС у Полтавській області Сергій Садовий, начальник головного управління юстиції в Полтавській області Олег Тимченко, голови судів.

“Місія Державного бюро розслідування — це притягнення винних до відповідальності незалежно від ресурсів, зв’язків і посад. У територіальному управлінні є три підрозділи за напрямками своєї роботи. Це розслідування злочинів у сфері службової діяльності та корупції, злочини, вчинені працівниками правоохоронних органів та у сфері правосуддя, і військові злочини. У нового очільника Полтавського територіального управління ДБР Володимира Тимошка значний досвід роботи в правоохоронних органах, досвід слідчої роботи. Він став переможцем конкурсу, пройшов поліграф та співбесіду. Попереду буде складний етап роботи, тому я бажаю гідно впоратися з усіма завданнями які будуть виникати, які будуть поставлені”, — сказав Роман Труба.

Володимир Тимошко подякував за довіру та запевнив присутніх у результативній, плідній роботі на новій посаді.

“Для мене є честю бути частиною команди ДБР, бути керівником територіального управління. Ми розуміємо, що перед нами стоїть виклик — це запит суспільства на справедливість. Я вважаю, що треба свої дії підтверджувати роботою. Ті завдання, які стоять перед нашим колективом, ми виконаємо в найближчі терміни. Я хочу звернутись до мешканців Полтавщини й запевнити, що всі звернення, які ви будете робити на адресу ДБР, будуть розглянуті. Будуть визначені години прийому громадян. Я буду радий бачити кожного”, — зазначив Володимир Тимошко.

Привітав на новій посаді очільника Територіального управління ДБР і перший заступник голови Полтавської ОДА Андрій Пісоцький.

“Полтавщина є сьогодні абсолютним лідером у провадженні всіх реформ. І головне сьогодні для нашого населення, окрім розбудови доріг, медичної сфери, наукової, інших, – безпека та боротьба з корупцією. Ми будемо всіляко співпрацювати з ДБР, як сьогодні працюємо з поліцією та прокуратурою”, — сказав Андрій Пісоцький.

Зараз колектив Теруправління налічує 50 осіб. З них 28 слідчих. Невдовзі штат ДБР у Полтаві налічуватиме 114 працівників.