Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Миргороді відбувся ІІ регіональний семінар учасників програми «Generation Global»

Днями на базі Миргородської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №5 відбувся ІІ регіональний семінар учасників програми «Generation Global» (Велика Британія, фонд екс-прем’єр міністра Великої Британії Тоні Блера). Тема семінару: «Он-лайн діалог, як ефективний спосіб міжнародного спілкування молоді».

У семінарі брали участь учителі англійської мови з міст Полтава, Кременчук, Гадяч, також були запрошені вчителі шкіл з села Петрівці та смт Ромодан. Про це повідомили у Миргородській міській раді.

Не оминули увагою цю подію і методист ПОІППО Єлизавета Шарій-Якубовська, методист відділу освіти Миргородської міської ради Усатенко Оксана Олександрівна та директор МСШ І-ІІІ ступенів №5, депутат Миргородської міської ради Горобець Сергій Миколайович.

У програмі заходу учителі мали змогу на практиці потренуватися як вести он-лайн діалог з представниками різних країн на такі нагальні теми сьогодення як: права людини, екологія, торгівля людьми, громадська освіта та ін. Також вдалося поспілкуватися в режимі он-лайн з представником офісу у Великій Британії Лоренцо Фабіо.

Волонтер Корпусу Миру, який наразі працює у Миргородській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №5, Остін Доуел виступив з чудовою презентацією на тему: «Громадська освіта у США та виховання патріотизму у молоді», яка стала інтерактивною.

Спонсором цієї події була Міжнародна благодійна організація «Generation Global UK».