Ви тут:
Культура Полтавщина Суспільство 

У Лубнах відбувся конкурс читців поезії Василя Симоненка

У приміщенні фінансово-економічного коледжу Полтавської держаної аграрної академії відбувся конкурс читців поезії Василя Симоненка та про Симоненка, повідомили у Лубенській міській раді. Організовує захід вже 15 років поспіль Лубенське літоб’єднання ім. О.Донченка. Цього разу участь у ньому взяло 30 учнів шкіл міста та району.

Голова літоб’єднання, письменник і журналіст Олександр Міщенко представив журі, до складу якого увійшли літератори Олександр Печора та Микола Кочерга, а також бібліотекар районної бібліотеки для дітей Тетяна Цявук.

Конкурс відбувався у двох вікових категоріях. Більше 30 юних декламаторів зі шкіл міста і району пропонували як індивідуальні виступи, так і групові з елементами театралізації та додаванням музичного і інтерактивного супроводу. Це дозволило увиразнити зміст Симоненкових творів та силу їх звучання.

Переможцями стали: у молодшій віковій категорії – Владислав Синенко (Калайдинцівська ЗШ), тріо у складі Валерії Жук, Владислава Васика та Катерини Даниленко (Тарандинцівська ЗШ), Ангеліна Якимовська (Ісківська /З/Ш), Денис Чеверда (ЗШ №7), Анна Захарченко (ЗШ №2), Артем Несен (ЗШ №8), дует Марія Прокоф’єва та Дар’я Левенко (ЗШ №8), Валерія Лук’яненко (Засульський ліцей), Анастасія Криворотько (ЗШ №1); у старшій – Валерія Шелест (Новооріхівська ЗШ), Олексій Кисляк (Засульський ліцей), Анастасія Гелей (ЗШ №3), Єлизавета Рибка (медучилище), Руслана Могильна (ЗШ №4), дует Анна Андреєва та Андрій Петренко (спеціалізована школа №6), тріо Руслдан Русін, Марина Даниленко, Мирослав Супрун (ЗШ №7), та дует Яна Запорожець і Дмитро Січкар (ЛФЕК).

Переможців відзначили пам’ятними подарунками.