Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Студенти Полтавського педагогічного університету змагалися у конкурсі патріотичної пісні «З любов’ю до тебе, моя Батьківщино!»

5 грудня в Полтавському національному педагогічному університеті імені В.Г. Короленка, за сприяння управління у справах сім’ї, молоді та спорту міськвиконкому, відбувся фінал вокального конкурсу патріотичної пісні «З любов’ю до тебе, моя Батьківщино!».

Участь у конкурсі взяли понад 30 студентів вишу з різних факультетів. Його мета – популяризація української народно-естрадної пісенності, підняття морально-патріотичного духу молоді, сприяння розвитку їх творчих здібностей та талантів, повідомляють у міській раді.

Оцінювали виступи учасників високопрофесійне журі, до складу якого увійшли: автор і виконавець, аранжувальник, засновник і керівник народного естрадно-музичного центру «Вікторія» Сергій Вовченко, учасник бойових дій в республіці Афганістан Олександр Горшечніков, голова профспілкового комітету вишу Петро Артюшенко, музикант, диригент, керівник камерного хору імені Павла Лиманського Сергій Жмайло.

За результатами конкурсу місця розподілилися наступним чином: гран-прі здобули Юлія Твердохліб та Віталій Підопригора, призові місця вибороли Яніна Вишегородська, Сергій Брекало, Богдан Храпко, Каріна Чухліб, Євгенія Гаєва, Анастасія Зуй, Віталіна Сагайдак. Приз глядацьких симпатій завоювала Анна Касич.