Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Ще 3 учасника бойових дій з Кременчука зможуть придбати житло на пільгових умовах

Ці кошти передбачені для виконання соціальної програми щодо забезпечення житлом учасників бойових дій, відповідно до якої жителі міста з таким статусом мають можливість придбати власне житло за фінансової підтримки обласних і міських бюджетів, а також за рахунок власних коштів. Співвідношення цих фінансових ресурсів є наступним: 25% від загальної суми становитимуть кошти обласної субвенції, 25% – кошти міського бюджету та 50% – кошти власні учасників АТО.

Сьогодні на засіданні комісії для формування списків громадян, які претендують на участь у пільговій житловій програмі, що відбулася під головуванням заступника міського голови Ольги Усанової, було прийнято рішення по 3-м жителям Кременчука зі статусом УБД, які перебувають на квартирному обліку, занесені до пільгового списку та мають право придбати власне житло на умовах співфінансування.

Як повідомили у Кременчуцькій міській раді, 2-є кременчужан із статусом УБД обрали квартири за адресою, провулок, Олега Кошового, 12 і один – на вулиці Нагірній, 6. Вцілому, цього разу відшкодування за нове житло з обласного та міського бюджетів (у рівних долях) по трьом УЧБ становитиме понад 750 тис. гривень.

До уваги зацікавлених осіб! Консультації щодо участі у житлових пільгових програмах надаються в КП «Квартирне управління» за адресою, вул. 1905 року, 32 (Понеділок – четвер: 08.30 – 17.30; п`ятниця 08.30 – 16.15; обідня перерва з 12.00-12.45) або в Центрі надання адміністративних послуг площа Перемоги, 2 (кожного тижня у вівторок і п’ятницю із 09.00 до 11.00 год.).