Ви тут:
Кримінал Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

СБУ викрила на Полтавщині антиукраїнську організацію (ФОТО, ВІДЕО)

СБУ провела обшуки у групи представників проросійських громадсько-політичних структур, в рамках кримінального провадження за ч. 1 ст. 110 КК України. Про це повідомляє прес-служба СБ України у Полтавській області.

Оперативники спецслужби встановили осіб з-поміж мешканців Полтави, які сповідуючи відверті проросійські погляди, на замовлення кураторів з РФ готували та поширювали друковані матеріали, що мали на меті сформувати вигідну країні-агресору думку та у такий спосіб, вносити дестабілізацію у суспільно-політичну ситуацію як на території регіону, так в і державі загалом, оскільки значна частина з виготовлених примірників друкованої продукції направлялась в інші регіони нашої держави.

За вказану деструктивну діяльність, фігуранти отримували грошову винагороду від російських спонсорів, а керівник так званого Правління Всеукраїнського союзу громадських організацій “Об’єднання організацій співвітчизників “Русское содружество”, Сергій Проваторов, отримав державну нагороду РФ “медаль Пушкіна” від президента РФ Володимира Путіна. В ході проведення санкціонованих обшуків, були вилучені примірники друкованої продукції, символіка країни агресора заборонена на території України, комп’ютерна техніка.