Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Розгляд справи Кернеса у Полтаві відклали на невизначений термін

Полтавський апеляційний суд знову переніс засідання у справі проти міського голови Харкова Геннадія Кернеса та двох його охоронців.

За інформацією Depo.Харків, заплановане на сьогодні, 7 грудня, засідання так і не відбулося. Справа у тому, що міський голова Першої столиці не приїхав до Полтави.

У зв’язку із цим суд ухвалив рішення перенести засідання, однак не визначив точну дату через те, що Верховний Суд розглядає клопотання про перенаправлення справи з Полтавського суду.

Нагадаємо, 25 січня 2014 року у Харкові напали на учасників ходи на підтримку Євромайдану.

У той же день депутат Харківської облради Іван Варченко заявив про викрадення двох активістів Євромайдану – Олександра Кутяніна та Сергія Ряполова “після того, як вони знімали номери автомобілів” друзів Кернеса “біля готелю “Національ”.

Пізніше відділ зі зв’язків з громадськістю ГУ МВС в Харківській області заявив, що інформація про викрадення активістів євромайдану не підтвердилася.

2 березня 2015 року Кернесу повідомили про підозру у вчиненні злочинів, передбачених ч.ч. 2, 3 ст. 27, ч. 2 ст. 146 ККУ (незаконне позбавлення волі або викрадення людини), ч.ч. 2, 3 ст. 27 ч. 2 ст. 127 (катування), ч.ч. 2, 3 ст. 27 ч. 1 ст. 129 (погроза вбивством) та про завершення досудового розслідування.