Ви тут:
Медицина Полтавщина Суспільство 

Протягом тижня більше 6 тисяч полтавців захворіли на ГРІ

На Полтавщині протягом тижня (станом на 3 грудня) на гострі респіраторні інфекції захворіло 6 тисяч 334 особи, захворюваність на 6,8% вище попереднього тижня, показник – 450,5 на 100 тисяч населення, нижче епідпорогового на 32%.

Дітей захворіло 3955, що складає 62% від усіх захворілих (питома вага звичайна для області).

Найвищий показник захворюваності в Котелевському, Карілвському, Полтавському, Хорольському районах, – йдеться у повідомленні у ДП “Полтавський обласний лабораторний центр МОЗ”.

Місцевими рішеннями в зв’язку з значною відсутністю учнів через хворобу в області закриті 5 загальноосвітніх середніх шкіл: 3 в Котелевському та 2 в Хорольському районі.

Госпіталізовано 300 хворих на ГРІ, що складає 4,5% від кількості захворілих. Позитивних результатів вірусологічних досліджень на грип не було.

Читайте також: Сезон грипу та ГРВІ: як вберегти себе та близьких

В області продовжується вакцинація проти грипу. Отримали щеплення з початку епідсезону 5252 особи, або 0,4% населення області. Більшість вакцин закуплені за власні кошти, з груп ризику найбільше щеплень проводиться медичним працівникам (майже половина всіх імунізованих).

Лише поодинокі щеплення (імунізовано менше 50 осіб) проведені у Оржицькому, Гребінківському, Новосанжарському, Решетилівському, Чорнухинському, Шишацькому районах.