Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Прокуратура Полтавщини виявила порушення у сфері державних закупівель

Прокуратура встановила, що відділ освіти Оржицької районної державної адміністрації провів відкриті торги щодо закупівлі масла солодковершкового в кількості 3784 кг. Оголошення про проведення відкритих торгів було оприлюднено в мережі Інтернет на веб-сайті “Prozorro – публічні закупівлі”, інформує прес-служба прокуратури Полтавської області.

Основним критерієм вибору переможця є ціна. За результатами проведених торгів між відділом освіти Оржицької РДА та підприємцем був укладений договір про закупівлю товару за державні кошти.

Надалі, між сторонами було укладено 5 додаткових угод, з них у 4 випадках ціна за одиницю товару стала більшою на 10 %, без зміни суми договору, тобто ціна за 1 кг товару збільшилась на 46,86 грн. Таким чином, ціна стала вищою за ті пропозиції, які пропонував інший учасник під час проведення торгів, а загальна кількість товару зменшилась на понад 1 тис. кг.

“Зважаючи на незаконність вказаних додаткових угод до договору про закупівлю товару, прокуратурою Полтавської області внесено позовну заяву з вимогою визнати недійсними зазначені додаткові угоди”, – йдеться у повідомленні.