Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Прокуратура Полтавщини оскаржила рішення суду, яке надавало правовласності на незаконно збудовані кіоски

Своєю ухвалою Октябрський районний суд визнав за підприємцями право власності на збудовані ними без дозвільних документів торгові кіоски. Втім, Полтавська міська рада цим громадянам надавала право лише на розміщення тимчасових споруд. Про це інформує прес-служба прокуратури Полтавської області.

“Виносячи вказану ухвалу, районний суд не встановив на підставі яких документів фізичні особи здійснили будівництво МАФів, також не з’ясував чи є у них право власності або користування на земельні ділянки, на яких розміщено торгові павільйони. Окрім цього, судом при винесенні рішення порушено права та інтереси інших не залучених до участі у справі осіб, а саме власника земельних ділянок – Полтавської міської ради, а також орган контролю у сфері містобудування – Державної архітектурно-будівельної інспекції України”, – йдеться у повідомленні.

Для захисту порушених прав та інтересів держави, прокуратура Полтавської області на ухвалу районного суду внесла апеляційну скаргу з вимогою скасувати ухвалу суду, якою фізичним особам надано право власності на торгові кіоски. Апеляційну скаргу прокуратури суд вищої інстанції задовольнив у повному обсязі.

“Прокуратура Полтавської області і надалі буде принципово реагувати на порушення інтересів держави та вимог чинного законодавства України під час розгляду судами справ щодо узаконення капітальних споруд”, – повідомляють у відомстві.