Ви тут:
Анонс Полтавщина Суспільство 

Презентація унікального інтерактивного інструменту “Приховані інтереси”

18 грудня об 11:00 в прес-центрі ОКІА «Новини Полтавщини» (м. Полтава, вул. Соборності, 45, кім. 517) відбудеться презентація унікального інтерактивного інструменту “Приховані інтереси”. Проект створено для виявлення конфлікту інтересів серед депутатів та посадовців місцевих органів влади.

Спікери:

  • Юрій Бублик, народний депутат України, автор Закону України, що регулює конфлікт інтересів в місцевому самоврядуванні (очікується підтвердження);
  • Галина Янченко,  голова правління ГО “Антикорупційний штаб”
  • Сергій Миткалик, виконавчий директор ГО “Антикорупційний штаб”
  • Наталія Норіцина, аналітик ГО “Полтавська платформа”

«Приховані інтереси» – це база даних усіх фірм, пов’язаних з депутатами та топ-чиновникам, які можна з легкістю аналізувати через зручний пошук за ПІБ чиновника, назвою чи кодом ЄДРПОУ компанії. А функція “автоматичний аналізатор” протягом кількох секунд знайде збіг між базою даних та змістом завантаженого документу, наприклад, порядком денним, стенограмою засідання, тендерною документацією тощо. 

Наразі «Приховані інтереси» реалізовані в дев’яти регіонах, також працює база компаній депутатів Верховної Ради України та їх родичів.

Простий інтерфейс та зручність сайту http://interes.shtab.net/ дозволяють журналістам та активістам з легкістю провести антикорупційне розслідування діяльності місцевого чиновника, перевірити його профіль та пов’язані з ним компанії на предмет доброчесності, а у випадках порушення чи будь-яких підозр щодо прозорості діяльності політика, звернутися до Антикорупційного штабу за відповідною експертизою.

Реєстрація громадських та політичних діячів за посиланням: ttps://docs.google.com/forms/d/1-2tlrqcJf8RwI7zSt_0uRyR8-TN4yUdklQByn0AtiD0/edit?usp=sharingh

Додаткова інформація та акредитація за телефоном +38(073)500-50-22 або на e-mail: shtab.net@gmail.com.