Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Полтавська обласна рада готує звернення до Прем’єр-міністра

Під час засідання Президії Полтавської обласної ради голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький проінформував депутатів про необхідність написання звернення до Прем’єр-міністра України щодо взаємодії обласної ради з компаніями “Укргазвидобування” та “Нафтогаз України”.

“Зараз в усіх інтерв’ю керівники “Укргазвидобування” та “Нафтогаз України” акцентують увагу на Полтавщині. Вони говорять, що в них принципова позиція і вони не будуть підписувати соціальну угоду з Полтавською обласною радою. Тому ми готуємо звернення обласної ради до Прем’єр-міністра Володимира Гройсмана. Прошу голів фракцій ознайомитись з ним і підписати, а на сесії проголосуємо”, – сказав Олександр Біленький.

В обласній раді вже була практика підписання з такими компаніями соціальних угод.

“Під час наради, яка відбулась у Києві Володимир Гройсман сказав, що він підтримує позицію області щодо таких угод. Ці компанії підписали соціальні угоди з Львівською та Харківською областями, а з Полтавською не хочуть”, – зазначив голова Полтавської ОДА Валерій Головко.

“Вони пропонують нам договір, в якому коефіцієнт у 10 разів менший, ніж у Львівської області. Хоча видобуток в нашій області у 10 разів більший”, – додав Олександр Біленький.