Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Полтавська міськрада оздоровила понад план 670 дітей

Сьогодні на засіданні постійної комісії Полтавської обласної ради з питань молодіжної політики, спорту та туризму депутати розгляну зміни до положень обласної Програми оздоровлення та відпочинку дітей.

Як розповів начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту Полтавської облдержадміністрації Олександр Буцький, необхідність у змінах виникла через те, що у Програмі відсутній пункт про можливість її дофінансування у разі оздоровлення більшої, ніж запланована, кількості дітей.

“Це програма часткового відшкодування вартості путівок. Вона передбачає співфінансування обласної ради, органу місцевого самоврядування та батьківські кошти. Таким чином, якщо вартість путівки, умовно, складає 5-6 тис. грн, то сім’я витрачає близько 1 500 грн. Цього року місто Полтава оздоровило значну кількість дітей понад заплановану – на 670 дітей більше. А це 2 млн 544 тис. грн. Їх треба віддати тим закладам, де оздоровлювалися діти. Ці кошти не були закладені. Тож виникла ситуація, що може бути заборгованість”, – розповів Олександр Буцький.

Він також зауважив, що в цю програму хочуть внести зміни, щоб у разі, якщо органи місцевого самоврядування перевищує кількість оздоровлень дітей, вони мають право додатково профінансувати.

“Якщо ж просто внести цю суму, виникне нецільове використання коштів. Тому подібні зміни в положення вносить і міська влада Полтави”, – сказав начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту Полтавської облдержадміністрації.

Він додав, що було б добре, аби кошти, яких не вистачає, порівну додали й область і місто.

“Якщо ж обласний бюджет не винайде такої можливості, що ці кошти компенсуватимуться за рахунок міського бюджету Полтави”, – підсумував Олександр Буцький.