Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Полігон для збору та переробки сміття на Полтавщині хочуть побудувати на території Терешківської ОТГ

Питання внесення змін до Схеми планування території Полтавської області розглядали сьогодні першим на засіданні постійної комісії Полтавської обласної ради з питань житлово-комунального господарства, енергозбереження, будівництва, транспорту та зв’язку.

Як розповіла головний архітектор Полтавської області, начальник Управління містобудування та архітектури облдержадміністрації Ірина Особік, внесення змін зумовлене необхідністю змінити місце розташування полігону для збору сміття.

“Насправді це субрегіональний сміттєпереробний завод. Спочатку його місце розташування планувалося поряд з с. Степне вздовж траси Київ-Харків-Довжанський. Тепер його спорудження переноситься на землі державної власності, які знаходяться на території Терешківської сільської ради поряд з селами Минівкою, Бузовою Пасківкою, Курилехівкою та Кашубівкою”, – розповіла Ірина Особік.

Відповідаючи на питання депутатів, архітектор зауважила, що наразі це ще
узгоджується з місцевими громадами. Перші обговорення уже відбулися. Проте план території перебуває на стадії корегування. Тому на розгляд громади його будуть виносити знову.

Після обговорень, члени комісії винесли дане питання на розгляд чергової сесії Полтавської обласної ради.