Ви тут:
Культура Полтавщина Суспільство 

Пісні, що нагадують воїнам про найдорожчих: у Нових Санжара відбувся концерт Христини Панасюк (ФОТО)

У Новосанжарському центрі культури та дозвілля відбувся концерт співачки та волонтерки Христини Панасюк. У межах заходу у фойє центру презентували виставку світлин фотокореспондента Анна Чапали під назвою «Дякую за службу». На фото відображені буденні моменти життя захисників.

Христина Панасюк – виконавиця авторських пісень. Зі своєю гітарою вона об’їздила з концертами майже всю лінію зіткнення зони АТО та ООС. Як волонтер вона допомагає військовим та демобілізованим. Христина відгукнулася на запрошення голови Новосанжарської райдержадміністрації Сергія Бульбахи та охоче погодилася познайомити новосанжарців зі своєю творчістю.

Перед початком концерту Сергій Бульбаха вручив почесні відзнаки Президента України учасникам бойових дій в зоні АТО та ООС. Про це повідомили у Полтавській ОДА.

«Уже кілька років слідкую за творчістю Христини. Наші військовослужбовці уже давно просили запросити Христину Панасюк до нас, у Нові Санжари, з концертною програмою. За ці чотири роки люди уже звикли війни і, як на мене, у багатьох почала з’являтись байдужість. Війна десь там, на сході країни, досі гинуть хлопці, а у нас тут, на мирній території, все добре. Саме Христина, людина, яка з 2014 року і до нині не полишає свою справу і допомагає військовим, саме її пісні дають поштовх до дій, до глибоких роздумів. Нам потрібно пам’ятати кожного дня, що війна не закінчилась», – розповів Сергій Бульбаха.

«Для мене дуже важливий погляд, очі людей, які дивляться і слухають. Хочеться підтримати людей, військовослужбовців, дати зрозуміти що ми одне ціле і навіть якщо ми в мирних містах, нам не однаково, що відбувається на сході держави. Більшість пісень написані після поїздок на схід, після певних переживань, відвертого спілкування з бійцями. Коли я там, на сході, відчуваю неймовірну підтримку і знаю, що мені впасти не дадуть, завжди допоможуть, надихнуть і підтримають», – поділилась думками Христина Панасюк.

Вона виконує на передовій пісні, що нагадують воїнам про найдорожчих і найрідніших, які чекають на них.