Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Пішла з життя Заслужена вчитель України з Полтави Любов Абрамовська

Улюблена вихователька, перша вчителька молодших класів для сотень полтавців, найкраща «класна мама» для них та тисяч їх родичів… Абрамовська Любов Аркадіївна – педагог з 50-річним стажем. Минулого року Президентом України їй було присвоєно звання «Заслужений вчитель України» – за значний особистий внесок в освітній розвиток України, вагомі трудові здобутки та високий професіоналізм.

Народилася Любов Аркадіївна 2 липня 1947 року в Кіровській області. Отримала спеціальність вчителя молодших класів та німецької мови. Ще в далекому 1966 році почала викладати німецьку.

Після заміжжя в 1968 році переїхала до Полтави. Того ж року розпочала роботу вихователем дитячого садочку №27 в Авіамістечку. І пройшла там повний шлях до завідуючої дитсадком. Пізніше була також завідуючою д/с №2, що на вул. Пушкіна.

У 1982 році життєвий шлях привів Любов Аркадіївну до міста під Будапештом, де вона працювала вчителем молодших класів протягом п’яти років.

 

Після того повернулася до Полтави і з 1987 року віддала 30 років свого життя учням молодших класів середньої школи №13 (пізніше – гімназії № 13).

Була розробником прописів для «першачків», методистом.

Талановита педагог й надзвичайна людина – такою пам’ятатимуть Любов Абрамовську її численні учні.

15 грудня, на 72-ому році життя, внаслідок важкої хвороби, перервався земний шлях цієї непересічної людини, Вчителя з великої літери.

У Любові Аркадіївни залишилися дві дорослих доньки – Світлана та Анна, п’ятеро онуків і правнук. Підтримувала вона також близькі відносини зі своїм рідним племінником – гітаристом та одним із засновників групи O.Torvald Денисом Мізюком – учасником Євробачення 2017 року від України.

Щирі співчуття всім рідним, близьким та знайомим Абрамовської Любові Аркадіївни…

Світла пам’ять!

Вікторія Родічева,

учениця першого випуску Абрамовської Л.А.