Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Олександр Біленький прозвітував за рік депутатської діяльності на своєму виборчому окрузі у Решетилівці (ФОТО)

У суботу, 15 грудня, у Решетилівському будинку культури перед громадою свого виборчого округу звітував депутат Полтавської обласної ради від Решетилівщини, голова Полтавської облради Олександр Біленький.

Це вже третій щорічний звіт перед земляками за виконану роботу.

Цього разу публічний звіт відбувся у новому форматі. Разом з Олександром Біленьким про зроблені для жителів громади справи доповіли: секретар Решетилівської міської ради, в. о. міського голови Оксана Дядюнова, голова Решетилівської районної ради Сергій Колотій та голова Решетилівської РДА Роман Перепелиця. 

Сьогодні Решетилівщина за рівнем розвитку займає одне з провідних місць серед інших районів області. Змінюється на краще і сам районний центр. Так, завдяки плідній співпраці місцевої влади та Полтавської обласної ради, за останній рік досягнуто чимало успіхів. Розпочали відновлення колишньої фабрики художніх виробів ім. Клари Цеткін. На її базі буде створений сучасний арт-хаб. Майновий комплекс фабрики повернули в обласну комунальну власність, підготували проект її масштабної реконструкції. З жовтня Кабінет Міністрів України створив Державне підприємство “Всеукраїнський центр килимарства та вишивки”. Нещодавно затвердили його штат, який налічуватиме 100 робочих місць. 

Торік місто отримало сучасний спортивний комплекс у Решетилівському професійному аграрному ліцеї ім. Івана Боровенського. Розпочали ремонт гуртожитку закладу. Вартість повної реконструкції – 22 млн грн. Роботи фінансують з обласного бюджету. Наступний крок – розбудова сучасної зони відпочинку буля ліцею, яку закінчать у 2019 році. 

Незабаром у Решетилівці з’явиться і новий, сучасний житловий комплекс з одно- та двоповерховими квартирами, дитячим майданчиком, підземним паркінгом та впорядкованою прилеглою територією. Частину квартир у цьому будинку нададуть пільговим категоріям населення.

Ще один амбітний проект, який з’явиться у місті, – це сучасний НВК з басейном. Його збудують на місці аварійної 9-річної школи. Концептуально – це сучасний освітній простір. Проект будівництва вже виготовлений, загальний кошторис – 200 мільйонів гривень. Його реалізують коштом обласного, районного та міського бюджетів, а також Державного фонду регіонального розвитку. НВК розрахований на 90 дошкільнят та 300 учнів. Його сучасний спортивний комплекс з 30-метровим басейном дозволить проводити змагання обласного рівня з різних видів спорту.

На Решетилівщині активно відновлюють найскладніші ділянки автошляхів, ремонтують міську інфраструктуру, налагоджують транспортне сполучення, проводять різноманітні культурно-мистецькі та спортивні заходи не лише міського, районного, обласного, а й всеукраїнського рівня.

 

“У різних напрямках зроблено достатньо багато добрих справ. Це моя робота, як депутата Полтавської обласної ради, голови обласної ради. Головне – ідеї. А, коли ти депутат, то потрібно їх реалізовувати. Ми пропонуємо ідеї для всіх наших колег, які працюють у облраді. Кожен у своєму окрузі старається їх реалізувати. Це дитячі, футбольні майданчики, побудова низки інфраструктурних об’єктів, це просто допомога людям. У нашому Решетилівському районі, я можу сказати, що за 2018 рік з бюджетних коштів міської, районної та обласної ради близько 30-40 мільйонів гривень виділено для вирішення інфраструктурних питань. Але плани у нас набагато більші. За моїми прогнозам, у 2019-му році буде 80-90 мільйонів гривень. Це тому, що потрібно розбудовувати Держпідприємство “Всеукраїнський центр килимарства та вишивки”, побудувати новий НВК. А це достатньо масштабні проекти, які будуть фінансуватися з різних бюджетів. Крім цього, люди особисто звертаються до мене, як до депутата. Я проживаю у Решетилівці і спілкуюсь з громадою постійно. Найбільше люди потребують коштів на лікування. У нас є відповідний депутатський фонд, з якого ми можемо  ці кошти надавати. Але потреби людей значно більші, цих коштів не завжди вистачає. Тому я допомагаю ще і своїми власними коштами. Крім лікування, у нас гостро стоїть питання надання квартир людям, які стоять у черзі. Тому з обласного та міського бюджету будуть частково інвестовані кошти у будівництво нового багатоповерхового будинку, щоб пільговики, які чекають житло по 10-20 років, нарешті його отримали, а черга зрушила з місця”, – сказав Олександр Біленький.

На звіт Олександра Біленького перед громадою прийшло чимало його виборців. Кожен бажаючий міг надати оцінку роботі депутата.

“У нас у Решетилівці за останній час дуже багато змін відбулося. І нові вказівники вулиць зробили дуже гарні. Це і гостям міста допомагає зорієнтуватися, і місцеві жителі не всі знають нові назви вулиць. Зробили знак “Я люблю Решетилівку”. Це теж дуже людям подобається, туристи там фотографуються. Взагалі, місто стало красивим і затишним”, – розповіла місцева жителька Людмила Найон. 

Подібної думки дотримується і решетилівчанка Ніна Хамула.

“Решетилівка за цей час дуже змінилася у кращу сторону. Вона набула статус міста, а це дуже важливо. Для благоустрою роблять багато. На шляхах не просто ями латають, а кладуть якісне покриття. Місто у нас хоч і маленьке, але охайне і комфортне для життя”. 

Як зазначила секретар Решетилівської міської ради, в. о. міського голови Оксана Дядюнова, досягти чогось значного можливо лише завдяки злагодженій роботі єдиної команди. На Решетилівщині це співпраця міської, районної і обласної влади. 

“Завдяки злагодженій роботі нашої команди, у цьому році ми змогли досягти багато успіхів. Основні проекти були направлені на соціальну сферу. Це ремонти у школах, оновлення матеріально-технічної бази, ремонти доріг. Одне з наших основних досягнень – це впровадження рейсів маршрутного таксі, які сполучають місто з навколишніми селами. Зараз ми маємо велику підтримку від області. Я впевнена у завтрашньому дні”.

“Успіх буде лише тоді, коли є взаємодія і співпраця з обласною владою, з народними та місцевими депутатами. Тільки командою можна досягти цілі. Цього року ми реалізували проект, що дозволив забезпечити весь Решетилівський район високошвидкісним інтернетом. До цієї справи долучились всі сільські ради, обласна рада, закордонні партнери. На цей проект було використано близько 3,5 мільйона гривень. У деяких віддалених селах мобільний зв’язок дуже погано працює, але тепер ці населені пункти з гарним інтернетом, а їх мешканці можуть спілкуватися з усім світом. Це і є одним з яскравих прикладів того, чого можна досягти спільною роботою”, – наголосив голова Решетилівської районної ради Сергій Колотій.

Якщо всі гілки влади та населення і надалі будуть працювати пліч-о-пліч, то на Решетилівщині втілять у життя ще немало добрих справ, переконаний голова Решетилівської РДА Роман Перепелиця.

“Аби не єдність українського народу, зважаючи на події які відбувалися на Майдані, а сьогодні відбуваються на сході України, невідомо, що зараз було б навіть у Решетилівці. Тому основним завданням, коли ми прийшли працювати у Решетилівський район, було об’єднати людей тільки з однією митою – розвивати цей край в усіх сферах господарювання. Те, що ми обіцяли громаді, ми поступово, крок за кроком, втілюємо у життя”.

Як зазначив наприкінці зібрання Олександр Біленький, це не остання зустріч з мешканцями Решетилівщини у такому форматі. 

“Ми завжди відкриті для людей і не боїмося відповідати на найгостріші запитання. Той, кому є що приховувати, друкує звіти у газетах. Кому немає – виходить до громади”, – наголосив голова Полтавської облради.

У свою чергу, присутні на зустрічі представники Потічанського НВК вручили Олександру Біленькому подяку і невеличкий подарунок від учнів та вчителів за підтримку їхнього закладу.