Ви тут:
Оголошення Полтавщина Суспільство 

Об’єднані громади Полтавщини запрошують на веб-конференцію АМУ та Держгеокадастру

11 грудня Асоціація міст України в рамках Проекту ПУЛЬС спільно з Державною службою України з питань геодезії, картографії та кадастру проводить веб-конференцію.

Головна мета – надання органам місцевого самоврядування роз’яснень з питань управління землями після передачі земель державної власності сільськогосподарського призначення до комунальної власності ОТГ та  щодо нових повноважень, які з’являються в ході реалізації нових нормативно-правових актів.

Захід відбудеться у формі діалогу між представниками ОТГ та фахівцями Держгеокадастру. Учасники матимуть можливість поставити спікерам запитання, визначені регіональними відділеннями Асоціації за участі громад-членів. Повідомляють у Полтавському регіональному відділенні Асоціації міст України.

Готуючись до цього заходу, РВ АМУ провели опитування щодо проблемних питань у сфері управління земельними ресурсами, з якими органи місцевого самоврядування найчастіше звертаються до територіальних органів Держгеокадастру.

Спікери веб-конференції:

Людмила Шемелинець, перший заступник Голови  Держгеокадастру Олександр Краснолуцький, директор Департаменту землеустрою, використання та охорони земель Ігор Славін, директор Департаменту державного земельного кадастру,

Денис Башлик, директор Департаменту міжнародної співпраці та ринку земель, Олександр Малюк, директор Департаменту топографо-геодезичної і картографічної діяльності.

До перегляду веб-конференції запрошуються голови ОТГ та начальники управлінь/відділів земельних відносин органів місцевого самоврядування громад – членів АМУ.

Веб-конференція триватиме з 11.00 до 13.00.

Онлайн відео буде доступне на офіційній Фейсбук сторінці АМУ  за посиланням https://www.facebook.com/auc.org.ua/

Запитання до спікерів можна буде поставити у коментарях під відео.