Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

“Невтомних бабусь” відзначили у конкурсі “Волонтер року”

Волонтери загону “Невтомні бабусі” бібліотеки-філіалу №7 Полтавської міської централізованої бібліотечної системи здобули ІІ призове місце у старшій віковій категорії на 9-му міському конкурсі «Волонтер Року» та стали його дипломантами за перемогу у номінації “Кращий волонтерський загін у сфері роботи по допомозі військовослужбовцям, які перебувають та перебували у зоні АТО та членам їх родин”.

Про це повідомили в управлінні культури виконкому Полтавської міської ради.

“Невтомні бабусі” – це користувачі бібліотеки літнього віку, що об’єдналися у волонтерський загін. Вони регулярно відправляють на фронт маскувальні сітки, білизну та смаколики, виготовлені власноруч.

Здобутки “невтомних” волонтерів цього року були також відзначені Подякою від Полтавської обласної ради, яку волонтери отримали під час урочистостей з нагоди міжнародного Дня волонтера та Дня Збройних Сил України. Командир загону – Людмила Заливча, завідуюча бібліотеки-філіалу №7, нагороджена також Почесною грамотою Полтавської обласної державної адміністрації за вагомий особистий внесок у здійснення волонтерських ініціатив.

Читайте також: Полтавські “Невтомні бабусі” продовжують допомагати фронту