Ви тут:
Кримінал Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині керівник підприємства не сплатив своїм робітникам понад 2 млн грн заробітної плати

У Полтавській області судитимуть керівника одного з підприємств, який протягом 3 років безпідставно не виплачував працівникам заробітну плату, внаслідок чого виникла заборгованість на суму понад 2 млн грн. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Полтавської області.

Установлено, що протягом 2015-2018 років керівництво одного з підприємств Полтавського району безпідставно не виплачувало заробітну плату понад 100 працівникам. Загальна сума заборгованості складала понад 2 млн грн і щомісячно зростала.

Читайте також: На Полтавщині судитимуть рецидивіста, який до смерті забив свого товариша

За рахунок примусової реалізації майна підприємства, сума заборгованості зменшилася на 1,3 млн грн. Вилучені кошти від реалізації майна перерахували на користь 34 працівників в рахунок погашення боргу.

Прокуратура здобула беззаперечні докази, які підтверджують, що підприємство мало можливість виплачувати заробітну плату працівникам, втім безпідставно це не робило.

“Прокуратурою затверджено та направлено до суду для розгляду по суті обвинувальний акт відносно директора вказаного підприємства за обвинуваченням у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 175 (невиплата заробітної плати) КК України”, – йдеться у повідомленні.