Ви тут:
Медицина Полтавщина прес-конференція Суспільство ТОП-новина 

“Ми хочемо “полтавізувати” Україну, адже Полтавщина є лідером у трансформації охорони здоров’я цілої країни”, – Уляна Супрун

Сьогодні, під час прес-конференції в ОКІА “Новини Полтавщини”, в. о. Міністра охорони здоров’я Уляна Супрун зазначила, що МОЗ розповсюджуватиме по всій країні напрацювання, які відбувають в медицині Полтавщини.

“Полтавщина перша в усіх пілотах. Ваша область співпрацює не лише з МОЗ та НСЗУ, а й з міжнародними партнерами. А завдяки інвестиціям вам вдається ще більше наблизити якісні медичні послуги до пацієнтів. Ми хочемо “полтавізувати” Україну. Все, що впроваджується на Полтавщині розповсюджуватимуть по всій Україні. Ви є першими і ви є лідерами у трансформації охорони здоров’я цілої країни”, – наголосила в. о. Міністра охорони здоров’я Уляна Супрун.

Окреслила Уляна Супрун й зміни у первинній ланці медицини:

“НСЗУ вже бачить зміни у “первинці”. Адже деякі пацієнти змінюють лікарів. А це значить, що вони обирають кращого для себе. Все, що зараз відбувається у трансформації системи охорони здоров’я — покращить надання медичної допомоги пацієнтам та умови роботи й зарплатню лікарям та медсестрам”

У 2019 році у Полтавській області впроваджуватимуть ще два пілотних проекти.

“Вкотре Полтавська область стане пілотної. Найголовніше в цьому те, що ми маємо змогу змінити якість надання медичних послуг. Зміни у первинній ланці медицини показали, що зміни є і вони позитивні як для пацієнтів так і для сімейних лікарів”, – зазначив заступник голови Полтавської ОДА Олег Пругло.

“Лише спільними зусиллями разом з полтавцями нам вдасться досягти позитивних змін у розбудові охорони здоров’я Полтавщини”, – додав директор Департаменту охорони здоров’я Полтавської ОДА Віктор Лисак.