Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Лідери волонтерських загонів Полтави ознайомилися з особливостями роботи з інвалідами

13 грудня фахівці Полтавського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді провели для лідерів волонтерських загонів міста заняття, що стосується проблем людей з інвалідністю.

У рамках заняття, молодих людей запросили до Полтавського міського центру косплексної реабілітації для осіб з інвалідністю. Для волонтерів провели оглядову екскурсію центром та розповіли про найновіші методи та технології, спеціальне обладнання, яке використовується для реабілітації дітей. Окрім того, волонтерів познайомили з особливостями роботи з дітьми та молоддю з інвалідністю різних нозологій. Головним завданням, яке ставили перед собою організатори було переконати молодих людей, що робота з цією категорією дітей надзвичайно важлива, адже вони потребують особливої уваги, допомоги та підтримки. повідомили у Полтавській міській раді.

Фахівці Центру соціальних служб зазначають: заняття допоможе волонтерам глибше познайомитись з даним напрямком роботи і стане поштовхом для нових спільних проектів, що допоможуть в процесі реабілітації та соціалізації полтавців з інвалідністю.

Станом на сьогодні у Полтаві проживає 2745 осіб з інвалідністю, з яких 1118 дітей.