Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Комісія Полтавської обласної ради з питань ЖКГ, енергозбереження, будівництва, транспорту та зв’язку розглянула питання зміни тарифів «Миргородтеплоенерго» та «Лубнитеплоенерго»

Про встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з централізованого опалення і постачання гарячої води, що надаються «Миргородтеплоенерго» та «Лубнитеплоенерго» говорили сьогодні на засіданні постійної комісії Полтавської обласної ради з питань ЖКГ, енергозбереження, будівництва, транспорту та зв’язку.

«Питання тарифів для «Миргородтеплоенерго» та «Лубнитеплоенерго» слід переглянути у зв’язку з підвищенням ціни на складові та тим, що вони стали ліцензіатами. До того ж з квітня 2017 року до сьогодні їхній тариф не переглядався”, – сказав голова Департаменту будівництва, містобудування і архітектури та ЖКГ Полтавської ОДА Тимофій Голбан та додав, що тарифи для цих підприємств планували переглянути ще у жовтні 2017 року, потім у жовтні 2018 року.

Проте до винесення на розгляд депутатів Полтавської ради дане питання підготували лише зараз.

«Якби ми переглядали тарифи тоді, то сьогодні вони зросли б лише відповідно до росту ціни на газ”, – зауважив Тимофій Голбан.

Також депутатська комісія заслухала питання щодо надання дозволу комунальному підприємству Полтавської обласної ради «Полтававодоканал» на отримання кредиту у вигляді поновлення кредитної лінії. Наразі підприємству не вистачає обігових коштів. Тож, щоб не допусти заборгованості по зарплаті, «Полтававодоканал» хоче взяти кредит.

Питання підвищення тарифів для «Миргородтеплоенерго» та «Лубнитеплоенерго», кредитування «Полтававодоканалу» , а також приєднання «Миргородводоканалу» до «Полтававодоканалу» виноситиметься на розгляд сесії Полтавської обласної ради, яка запланована на 21 грудня.