Ви тут:
Суспільство Цікавинки 

Фото Бенедикта Камбербетча розмістили на обкладинці підручника із зарубіжної літератури

На обкладинці підручника із зарубіжної літератури для 10 класу розмістили фото відомого британського актора Бенедикта Камбербетча, передає “BBC-Україна”. Видало підручник за кошти державного бюджету київське видавництво “Грамота”. Він має гриф “Рекомендовано Міністерством освіти і науки України”, інформує 112.ua.

Як повідомляється на сайті видавництва, електронну версію підручника розповсюджують безкоштовно.

Керівник авторського колективу підручника доктор філологічних наук Ольга Ніколенко пояснила, що зображення відомого актора на обкладинці з’явилося не випадково.

“Ми хотіли, щоби цей твір захопив сучасних учнів не тільки через класичні переклади, але і через сучасні втілення в кіно і театрі”, – сказала автор.

Вона додала, що у підручнику “є рубрика Артгалерея, де ми розповідаємо про втілення Гамлета в різних країнах, говоримо про постановку “Гамлета” учнями Леся Курбаса, про британський фільм з Лоуренсом Олів’є”.

“Образ Камбербетча тут цілком органічний, тому що він входить у ряд сучасних втілень (Гамлета)”, – сказала Ніколенко.

За її словами, концепція освітньої програми із зарубіжної літератури полягає у тому, що діти у 10 класі повертаються до вивчення тих класичних авторів, твори яких вони вже читали у попередніх класах. Наприклад, Гомера, Данте Аліґ’єрі, Йоганна Вольфганга фон Ґете та інших.