Ви тут:
Медицина Суспільство Україна 

Електронна медичка картка: вийшов новий номер Дайджесту МОЗ

У новому номері національної медичної стіннівки розповідаємо про електронні інструменти, які будуть впроваджені в систему охорони здоров’я, відповідаємо на поширені питання про зміни в охороні здоров’я, подаємо рекомендації, як обрати медичну інформаційну систему.

«Лікарі завжди просили позбавити їх паперової тяганини, і ми робимо це шляхом комп’ютеризації. Завдяки системному впровадженню електронної системи охорони здоров’я паперову звітність буде поступово скасовано. Цей процес стартує в 2019 році. Головне — не лякатися нововведень. Упродовж наступного року медичним працівникам потрібно опанувати лише декілька простих електронних інструментів. Із січня кожен візит пацієнта — його скарги, діагноз, призначення, результати аналізів, діагностики та консультацій — буде заноситися в електронну систему. Поступово електронними стануть направлення до спеціалістів, рецепти на «Доступні ліки», листки непрацездатності», — наголосив заступник міністра охорони здоров’я Павло Ковтонюк.

У Дайджесті Владислав Костик, начальник відділу із розвитку електронної системи охорони здоров’я, розповідає, за якими критеріями слід обирати медичну інформаційну систему. Крім того, у новому номері стіннівки є відповіді на поширені запитання щодо електронних сервісів у системі охорони здоров’я.

Дванадцятий випуск Дайджесту вже надіслано медичним департаментам й управлінням, які мають поширити його у закладах охорони здоров’я.

Крім того, Дайджест можна скачати на нашому сайті за посиланням нижче, а також ви можете підписатися і отримувати Дайджест на свою персональну скриньку: http://eepurl.com/dckP0D