Ви тут:
Кримінал Суспільство 

Екс-керівника департаменту Одеської облдержадміністрації засудили до 6-ти років ув’язнення

За матеріалами Служби безпеки України засуджено викриту на хабарі колишнього керівника одного з департаментів Одеської обласної державної адміністрації. Про це повідомляє прес-центр СБ України.

Оперативники спецслужби встановили, що чиновниця вимагала від представників комерційних структур майже півтора мільйона гривень. За вказану суму зловмисниця обіцяла сприяння щодо своєчасного перерахування підприємствам передбачених бюджетних коштів за виконані будівельні роботи.

У грудні 2015 року правоохоронці затримали держслужбовця в обласному центрі після одержання всієї суми хабара.

Читайте також: СБУ перекрила міжрегіональний трафік збуту амфетаміну

“Приморський районний суд Одеси визнав затриману винною у вчиненні злочину за ч. 3 ст. 368, ч. 2 ст. 369-2 Кримінального кодексу України та призначив покарання у вигляді шести років позбавлення волі. Також зловмисницю позбавлено права займатися діяльністю чи обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих та фінансово-господарських обов’язків на підприємствах, в установах чи організаціях незалежно від форми власності на строк три роки з конфіскацією належного їй майна, окрім житла”, – йдеться у повідомленні.