Ви тут:
Кримінал Суспільство 

ДПСУ перекрила незаконний трафік переправлення громадян до РФ

Спільно зі співробітниками СБУ в Херсонський області, під процесуальним керівництвом прокуратури прикордонники викрили та припинили діяльність каналу незаконного переправлення осіб через державний кордон на авто. Про це повідомляє прес-служба ДПСУ.

Під час в’їзду на материкову частину України на КПВВ “Чонгар” спільна група правоохоронців затримала водія мікроавтобуса, громадянина України, який за попередньою домовленістю здійснив перевезення двох громадян України до РФ та назад транзитом через тимчасово окуповану територію АР Крим.

В подальшому, в рамках цього ж кримінального провадження, правоохоронці, за підтримки прикордонного спецпідрозділу “Дозор”, провели санкціоновані обшуки в місцях проживання водія та власника “компанії перевізника”. Встановленим порядком вилучили документи, засоби зв’язку та інші речі, які можуть бути використані в суді як докази протиправної діяльності. На даний час слідчі дії тривають.

“В діях правопорушників вбачаються ознаки порушення ч.2 ст. 332 КК України “Незаконне переправлення осіб через державний кордон України” та ч.2 ст.332-1 КК України “Порушення порядку в’їзду на тимчасово окуповану територію України та виїзду з неї”, – йдеться у повідомленні.