Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Бюджетна комісія Полтавської облради розглянула питання, які, серед інших, винесуть на сесію 21 грудня

Сьогодні на засіданні постійної комісії Полтавської обласної ради з питань бюджету та управління майном депутати попередньо розглянули близько 40 питань.

Зокрема, члени комісії підтримали укладення трудового контракту на 5 років з начальником Полтавського регіонального центру фізичної культури і спорту інвалідів “Інваспорт” Олександром Верещакою та директором Комунальної установи “Обласний молодіжний центр” Світланою Громцевою.

Також на комісії підтримали внесення змін до Програми сприяння залученню інвестицій, розвитку економічного співробітництва та формування позитивного іміджу Полтавської області та змін до Комплексної програми розвитку малого та середнього підприємництва.

Розповідаючи про Програму економічного і соціального розвитку Полтавської області на 2019 рік, директор Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій Полтавської ОДА Інна Іщенко зауважила:

“Завдяки успішній роботі обласної влади, Полтавська область посідає перше місце за показником “економічна ефективність”. Це промисловий та аграрний комплекс, будівельна активність та цінова політика. Також серед усіх областей України ми посідаємо перше місце за показником “Фінансова самодостатність”. Маємо гарні результати і працюймо в цьому напрямку і надалі”, – сказала Інна Іщенко.

Чи не найбільшу дискусію серед членів депутатської комісії викликав розгляд питання про Перспективний план формування територій громад Полтавської області.

“У нас перспективним планом передбачено формування 77 об’єднаних територіальних громад в Полтавській області. До 2020 року процес об’єднання буде добровільний. У Полтавській області на сьогодні створено 46 ОТГ. У нас є райони – наприклад, Оржицький, Котелевський, Диканський, де не створена жодна ОТГ. Якщо вони до 2020 року не будуть ініціювати об’єднання і не створюватимуть громаду, то у 2020 році їх об’єднають примусово відповідно до перспективного плану”, – сказала Інна Іщенко.

Підтримки більшості членів постійної комісії дане питання не отримало. Голосування за нього винесуть на розгляд сесії Полтавської обласної ради, яка відбудеться 21 грудня.