Ви тут:
Суспільство 

Apple затримує випуск оновлених бездротових навушників AirPods

Судячи з усього, нових бездротових навушників AirPods другого покоління, всупереч початковим очікуванням, в цьому році ми вже не побачимо.

Як повідомляє ITC.ua, згідно зі свіжим прогнозом відомого аналітика Мінг-Чі Куо, оновлена версія найпопулярнішого аксесуара Apple вийде в першому кварталі 2019 року.

У тому, що оновлена версія AirPods отримає підтримку новітнього стандарту Bluetooth 5.0 і будуть комплектуватися новою моделлю футляра з підтримкою бездротової зарядки, можна не сумніватися. Підтримка Bluetooth 5.0 була підтверджена недавньої сертифікацією новинки в Bluetooth SIG, тоді як футляр з бездротовою зарядкою Apple показувала ще минулої осені.

AirPods – бездротові Bluetooth навушники від корпорації Apple. Являють собою два роздільних навушника, що використовують нові способи взаємодії з користувачем: наприклад, виймання одного з навушників з вуха призводить до припинення відтворення (функція «пауза»); повернення його на місце – до продовження відтворення; подвійне постукування може або запустити голосового асистента Siri, або управляти відтворенням музики. Навушники AirPods сумісні з пристроями Apple, що працюють на ОС iOS 10 або новішій, а також з ПК і ноутбуками на базі macOS Sierra і годинами на базі watchOS. Також вони здатні відтворювати звук з будь-якого пристрою, сумісного зі стандартом Bluetooth 4.0.