Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

8 гривень замість 4-ох: чи знайдуть спільне рішення влада та перевізники Полтави

Сьогодні, під час апаратної наради, до міської влади звернулися представники перевізників міста Полтава з проханням підвищити тарифи на перевезення громадян.

Вони зазначають: тариф 4 гривні за проїзд нині не є економічно обґрунтованим і не дозволяє обслуговувати транспортні засоби та виплачувати водіям зарплату. Вимога перевізників – встановлення тарифу за проїзд у розмірі 8 гривень за поїздку. Про це повідомили у Полтавській міській раді.

Секретар міської ради Олександр Шамота зазначив, що тариф 4 гривні встановлено на виконання рішення суду і діятиме він доти, доки не буде прийнято рішення щодо підвищення вартості проїзду.

Заступник міського голови Олексій Чепурко пояснив, що для того, аби підвищити вартість проїзду необхідно пройти усі процедурні моменти, а це може зайняти кілька місяців. Разом з тим, заступник міського голови зауважив, що підняти тариф до 8 гривень на території міста – неможливо. Аби разом віднайти шляхи вирішення проблеми, він запросив представників перевізників до переговорів:

– Ваша позиція абсолютно зрозуміла: це ваш бізнес, і він має бути прибутковим. Ми готові подивитися на ваші розрахунки і знайти спільне рішення, яке врегулює питання для усіх сторін, – зауважив Олексій Чепурко.

Сьогодні у міській раді має відбутися зустріч керівництва міста з підприємцями Полтави щодо питань, які піднімалися під час засідання дев’ятнадцятої сесії Полтавської міської ради сьомого скликання, де, ймовірно, розглянуть і питання вартості перевезень.