Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Жителів Бутенківської ОТГ вчили, як розвивати свій населений пункт

Інформаційна роз’яснювальна робота дорадників у сільських громадах стимулює розвиток села і зайнятість людей, адже дає змогу жителям дізнатися про те, як більше заробляти, підвищуючи урожайність, реалізуючи вирощене на власних ділянках чи розпочинаючи нові види діяльності.

У Кобеляцькій районній філії Полтавського обласного центру зайнятості відбулася зустріч безробітних громадян, у тому числі жителів Бутенківської об’єднаної територіальної громади, з представниками ТОВ «Полтавська обласна сільськогосподарська дорадча служба». Фахівці служби поділилися знаннями і досвідом ведення сільськогосподарського виробництва в умовах ринкових відносин, повідомили у Полтавському обласному центрі зайнятості.

Читайте також: Кременчуцьких старшокласників націлювали на обрання професій, які створюють матеріальні цінності

Дорадник з питань розвитку сільських територій Олена Михайлівна Дубина поінформувала селян, яким чином вони можуть посприяти розвиткові свого населеного пункту, збільшуючи потенціал і привабливість сільських територій. Розповіла про надання допомоги й емоційної підтримки тим активним людям, які не бояться приймати важливі рішення.

Василь Мирославович Дутка, котрий опікується питаннями агрономії, ознайомив учасників зустрічі з методами ефективного вирощування сільськогосподарських культур і боротьби з шкідниками. Рекомендації зацікавили присутніх, викликавши жваве обговорення. Розмова виявилася корисною, безробітні отримали нові знання з ведення ефективного сільськогосподарського виробництва.