Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

За 2 тижні патрульні Полтавщини оштрафували понад 350 порушників швидкісного режиму

Понад 3️5️0️ постанов за перевищення швидкості оформили полтавські патрульні за два тижні роботи з приладами TruCam. Інспектори працюють на відкритій ділянці автодороги Київ-Харків-Довжанський. Про це повідомляє прес-служба патрульної поліції Полтавської області.

“Більшість водіїв, виправдовуються, що не знали, що за перевищення швидкості виносять постанови. Але є й такі, які визнають свою провину, і розуміють важливість роботи патрульних. Дані приладу реєструються автоматично: якщо інспектор зафіксував порушення, інформація одразу вноситься в централізовану базу, і жодне втручання туди не дозволено”, – зазначають правоохоронці.

За порушення швидкісного режиму передбачена наступна відповідальність:

Згідно з частиною 1 статті 122 КУпАП – перевищення встановлених обмежень швидкості руху транспортних засобів більше як на 20 км/год – тягне за собою штраф у розмірі 255 гривень.

Згідно з частиною 3 статті 122 КУпАП – перевищення встановлених обмежень швидкості руху транспортних засобів більше як на 50 км/год – тягне за собою накладення штрафу у розмірі 510 гривень.

Максимальна зафіксована швидкість порушника – 180 км/год.