Ви тут:
здоров’я Суспільство Цікавинки 

Які продукти не можна їсти після 30 років, – поради експертів

Свій раціон харчування потрібно змінювати протягом усього життя. Від яких продуктів варто відмовитися після 30 років, щоб зберегти здоров’я і красу?

Хліб

Люди хочуть довго жити, тому, чим старше людина стає, тим складніше стають його відносини з їжею. Коли нам за 30, то ми відчуваємо себе не так, як раніше. Організму важче тримати зайву вагу, контролювати рівень цукру в крові і переробляти шкідливі речовини. Щоб бути здоровим, з досягнення позначки 30 років варто відмовитися від деяких продуктів.

1. Ароматизовані йогурти.

Після 30 ваша шкіра починає помітно старіти, так як сповільнюється колаген, а білок еластин руйнується. А адже саме вони роблять шкіру гладкою і пружною. Від цього з’являються зморшки. Але їх зростання можна уповільнити, якщо є менше цукру. В одній порції йогуртів з добавками більше цукру, ніж в плитці темного шоколаду.

2. Солодка газована вода.

Заводські лимонади і солодка газована вода є одними з найбільш небезпечних продуктів, що провокують безпліддя. В них багато цукру та барвників, що викликають рак. Так що виключіть його з свого раціону, особливо якщо ходите завести дітей.

3. Пиво і коктейлі.

З віком організм гірше метаболізує алкоголь. В 30 років людина п’яніє швидше, ніж в 20. Пиво і коктейлі сильніше всіх алкогольних напоїв зневоднюють організм. До 40 років у вас через це з’явиться маса зморшок.

4. Білий хліб.

Сьогоднішній хліб не виготовлений із цільного зерна. Рафіновані вуглеводи, які містяться в білій муці, швидко перетворюється на цукор. До того ж, хліб може стати причиною ожиріння, а з віком з ним все важче боротися.