Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

Які автомобілі купують у Полтаві: ТОП-5 моделей жовтня

У жовтні в Полтаві та області зареєстрували 215 нових автомобілів, на кожен з яких в середньому витрачали 28 тисяч доларів.

Серед зареєстрованих у регіоні авто, 51% машин мали ціну від 17 до 35 тисяч доларів, а середня вартість автомобіля склала 28 тисяч. Минулого місяця у Полтаві сума витрат на покупку нових машин становила 6 мільйонів доларів, якщо не враховувати ціни додаткового обладнання, – повідомляє аналітичний відділ сайту з продажу автомобілів RST.ua.

Найпопулярнішими у Полтаві були автомобілі французької марки Renault. У регіоні зареєстрували 40 таких авто на суму 700 тисяч доларів. Також попитом користувались Hyundai та Toyota. Серед моделей бестселером став кросовер Hyundai Tucson.

Загалом, минулого місяця в Україні зареєстрували майже 7 тисяч нових легковиків. Сумарна вартість цих машин перевищила 200 мільйонів доларів США, якщо не враховувати вартості додаткового обладнання. Доля продаж автомобілів з дизельними двигунами минулого місяця склала 33%. Найбільше користуються попитом такі машини у Чернівцях, де частка дизельних авто склала 49%.

Нагадаємо, у січні-вересні цього року у Полтаві та області зареєстрували майже 2 тисячі нових автомобілів. Кожна з цих машин в середньому коштувала 27 тисяч доларів. За 9 місяців сума покупок склала 48 мільйонів доларів без врахування ціни додаткового обладнання.