Ви тут:
здоров’я Суспільство Цікавинки 

Як правильно зняти макіяж, щоб не нашкодити очам?

Статистика підтверджує, що більша частина населення планети – жінки. І нехай перевага ще не надто велика, проте в боротьбі з «конкурентками» представниці слабкої статі готові зайти дуже далеко. Вони переживають про свій зовнішній вигляд – наявність на обличчі легкого макіяжу допомагає жінці почувати себе більш впевнено і розкуто.

Однак, для того, щоб погоня за красою не стала причиною проблем зі здоров’ям, потрібно пам’ятати про деякі важливі речі. В першу чергу, мова піде про безпеку очей, так як саме на повіки дівчини часто завдають різну декоративну косметику – підведення, тіні, туш на вії … Попадання в очі частинок косметики загрожує запальними процесами, про що не варто забувати, повідомляє сайт opticlub.org

Щовечора потрібно змивати макіяж, при чому робити це потрібно правильно. Дотримуйтесь наступних рекомендацій:

Виконуйте процедуру чистими руками, щоб не занести інфекції.

Знімайте макіяж спеціальними засобами. Вони містять не тільки речовини, які добре змивають косметику, але і заспокійливими елементами для шкіри навколо очей – ця область особливо чутлива до різного роду подразників.

Не тисніть на очі і не тріть їх пальцями занадто сильно – ви можете привести до мікротравм або, як мінімум, до подразнення слизової і неприємних відчуттів. Після зняття макіяжу вмивайтеся водою кімнатної температури. Можете зробити маску з огірків для зволоження тонкої шкіри навколо очей.

Не забувайте про необхідність змивати косметику кожен раз, коли ви її наносите.

В Австралії був випадок з жінкою, якій довелося робити операцію через те, що вона не змивала туш з очей протягом багатьох років. В результаті, її частки практично вросли в повіку і стали причиною сильного болю. Для їх видалення потрібно хірургічне втручання. Не доводьте свої очі до такого стану, і регулярно позбавляйтеся від макіяжу, щоб уникнути запалень та інфекцій органів зору. Раніше офтальмологічний портал OPTICLUB також писав про масці для шкіри навколо очей.