Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Вулицю у Києві перейменували на честь племінниці відомого композитора з Полтавщини

15 листопада депутати Київради проголосували за перейменування вулиць, провулку та площ у різних районах столиці. Одну з вулиць – Кіровську у Святошинському районі – перейменували на честь племінниці відомого композитора з Полтавщини Миколи Лисенка письменниці Людмили Старицько-Черняхівської.

Про це йдеться у повідомленні на сайті КМДА.

Окрім цього перейменували:

  • у Шевченківському районі вулицю Невську – на вулицю Нивську (на честь місцевості Нивки); вулицю Андрія Желябова – на вулицю Марії Капніст (відомої української актриси, жертви сталінського терору); провулок Баумана  – на провулок Фузиків (київські підприємці, власники цегельного виробництва на Шулявці);
  • у Подільському районі площу Червона Пресня перейменовано на площу Щекавицьку;
  • у Деснянському районі перейменовано вулицю Олександра Сабурова на вулицю Сержа Лифаря –  найвидатнішого балетного танцівника ХХ століття.
  • скверу на вулиці Василя Порика між будинками 7–9 у Подільському районі присвоєно ім’я Кузьми Скрябіна – культового українського співака, письменника, телеведучого, продюсера, актора, лідера гурту «Скрябін».
  • а сквер на розі вулиць Сурикова та Повітрофлотського проспекту у Солом’янському районі отримав ім’я Бориса Нємцова – російського політика і державного діяча.