Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Володимир Гришко зустрівся з юною полтавкою, яку рік тому побили однолітки

Днями народний артист України Володимир Гришко разом зі знімальною групою програми «Ранок з Інтером з 7.00 до 10.30» відвідав одну з полтавських шкіл, щоб поговорити з учнями про підліткові конфлікти. А також відомий співак зустрівся з дівчинкою, яку рік тому побили однолітки.

Зустріч Володимира Гришка зі школярами проходила в невеликому актовому залі. Діти не соромилися ставити питання зоряному гостю. Звичайно ж, підліткам було цікаво, чи доводилося відомому артисту битися в дитинстві. «Так, безумовно, ми билися, я захищав себе, але ніколи не був ініціатором бійок, – розповів Володимир про свої шкільні роки. – Більш того, я цього боявся, тому що в радянські часи дуже швидко за таке можна було потрапити у колонію і в тюрму».

Серед присутніх в залі була восьмикласниця Дарина Притула. Рік тому вона посварилася з однолітками. Конфлікт переріс у бійку прямо на шкільному подвір’ї. Дівчинку побили так, що вона потрапила в лікарню. Батьки Даші написали заяву в поліцію. Винуватиця побиття отримала два роки умовного терміну. Тоді цю історію обговорювала вся Україна. Даша досі ледь стримує сльози, згадуючи той день.

«З такими ситуаціями ми стикаємося дуже часто. І олівець, який впав на підлогу, може стати причиною вибитого зуба або розбитого носа, – розповідає директор школи Тетяна Веркалець. – Поява відомої людини, дорослого чоловіка, який приїхав і, виявляється, знає про їхнє життя, каже, що і сам стикався з подібними проблемами, має позитивний вплив на дітей. Ми дуже вдячні Володимиру Гришку, що він відвідав нашу школу».

Сам маестро зізнався, що перейнявся історією Дарини, тому що він – багатодітний батько і знає, якими жорстокими бувають діти. Але його дочка Анна-Стефанія займається карате і завжди сама дає здачі кривдникам. «Звичайно, до неї теж в школі чіплялися: мовляв, твій батько – Гришко, він же такий крутий… Але дочка мені ніколи не скаржилася. Вона сама за себе постояла. Коли до неї підійшли хлопці зі школи, дочка дала гідну відповідь. І це мене спонукало приїхати сьогодні до Даші і привести їй приклад моєї дочки».

Гришко запропонував юній полтавчанці теж освоїти бойове мистецтво і подарував їй абонемент в секцію карате в Полтаві, а також диск з автографом і квитки на свій концерт. «Не тримай на серці зла, прости всіх, хто тобі зробив зле, – звернувся народний артист до дівчини. – Повір, час пройде, а ти будь мудрою. Я тобі пропоную освоїти чудовий вид спорту, щоб захищати себе і таких, як ти».

Дарина запевнила, що обов’язково прийде на концерт Володимира Гришка та буде займатися карате. А відомий оперний співак пообіцяв, що час від часу буде проводити такі зустрічі зі школярами в різних містах. А також поговорить з колегами по сцені, щоб вони теж проводили бесіди з дітьми для боротьби з буллінгом.