Ви тут:
Суспільство Україна 

Військові правоохоронці ЗСУ беруть участь у міжнародних навчаннях “Iron Wolf — 2018”

5 листопада у Литві, на базі навчального центру Пабраде розпочались міжнародні навчання “Iron Wolf — 2018”. У військових маневрах беруть участь представники Збройних сил від 14 країн. Про це інформує прес-служба Міноборони України.

Учасники розгорнули багатонаціональні батальйони до складу яких входять військовослужбовці з Бельгії, Чехії, Нідерландів, Норвегії та Люксембургу. До навчань також приєднались представники ЗС США, Великої Британії, Канади та інших країн. ЗС України на міжнародних навчаннях “Iron Wolf — 2018” представлені взводом Військової поліції зі складу Литовсько-Польсько-Української бригади імені Великого гетьмана Костянтина Острозького ЛИТПОЛУКРБРИГ.

Головна мета, яку ставлять собі міжнародні партнери під час цих навчань — підготовка та оцінка здатності спільних підрозділів швидко пересуватись територією країни, щодо якої здійснюється агресія та проводити багатонаціональні оборонні операції.

Українські військові правоохоронці крім іншого, мають і свою мету — підготуватись до майбутніх іспитів. Вже з наступного року рівень підготовки взводу Військової поліції ЛИТПОЛУКРБРИГ, який сформований з військовослужбовців ВСП ЗС України оцінюватимуть експерти НАТО.

Триватимуть міжнародні навчання “Iron Wolf — 2018” до 19 листопада.