Ви тут:
Кримінал Суспільство Україна 

Військова прокуратура затримала посадовця вугільної галузі на хабарі у 275 тисяч гривень

Військова прокуратура Київського гарнізону Центрального регіону України з працівниками Департаменту захисту економіки Нацполіції разом зі слідчими Головного управління Нацполіції у Київській області викрили та задокументували факт одержання Головою комісії з реорганізації одного з державних підприємств Міністерства енергетики та вугільної промисловості України значної суми неправомірної вигоди. Про це повідомляє прес-служба військової прокуратури Центрального регіону України.

Правоохоронці встановили, що посадовець вимагав та отримав хабар у розмірі 275 тисяч гривень від керівника одного з товариств з обмеженою відповідальністю за перерахування на рахунок цього товариства бюджетних коштів у розмірі 1 мільйон 500 тисяч гривень за виконані по договору роботи.

Керівник вказаного ТОВ, який діяв під контролем правоохоронних органів, у Києві передав посадовцю через посередника зазначену суму хабара, що задокументовано під час проведення негласних слідчих (розшукових) дій.

“Правопорушника затримано в порядку ст. 208 КПК України. Грошові кошти у затриманого вилучено. На даний час проводяться невідкладні слідчі та процесуальні дії. Затриманому посадовцю готуються повідомлення про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України, клопотання до суду про обрання відносно останнього запобіжного заходу у виді тримання під вартою, відсторонення його від посади та накладення арешту на вилучене майно”, – йдеться у повідомленні.