Відбувся відкритий турнір з міні-футболу серед дітей Полтави

13 листопада за підтримки управління у справах сім’ї, молоді та спорту та КЗ «Полтавський міський заклад-центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» був проведений відкритий турнір з міні-футболу серед дітей Полтави.

Команди змагалися на базі спортивного комплексу ПЗМС, що знаходиться за адресою вулиця Європейська, 158, пише прес-служба Полтавської міської ради.

У турнірі взяло участь 4 місцеві команди.

Так, в запеклій боротьбі перемогу у турніру виборола команда «Golden Eagle», друге місце посіла команда «ПДЮСШ Ворскла», на третьому місці опинилася команда «ПДЮСШ Молодь 2016». Приз глядацьких симпатій завоювала команда «ПДЮСШ ім. Горпинка».

Переможці та призери турніру були нагороджені кубками, медалями та грамотами від організаторів змагань.