Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Валерій Головко зустрівся з народним депутатом України Костянтином Іщейкіним

1 листопада відбулася робоча зустріч народного депутата України Костянтина Іщейкіна з головою Полтавської облдержадміністрації Валерієм Головком та першим заступником голови облдержадміністрації Андрієм Пісоцьким.

Костянтин Іщейкін є членом Бюджетного комітету, головою підкомітету з питань бюджетної політики та удосконалення положень Бюджетного кодексу України Комітету Верховної Ради України з питань бюджету. Комітет займається формуванням бюджетної політики та питаннями вивчення, перевірки, погоджень та рекомендацій при визначенні пріоритетів при прийнятті бюджету. Працює посередником між Верховною Радою України та Кабінетом Міністрів України щодо всіх питань державного фінансування. Через Комітет з питань бюджету проходять всі законопроекти і поправки до Бюджетного кодексу.

Як повідомили у Полтавській ОДА, ключовими темами зустрічі стало обговорення бюджетних показників області та головних інфраструктурних проектів, які зараз реалізуються.

Перш за все, це поточний стан будівництва доріг згідно з графіком Агенції місцевих доріг та проведення тендерів на виконання робіт, та масштабний проект САД. До кінця року планують завершити будівництво об‘їзної дороги навколо Лубен. На цей об’єкт за сприяння народного депутата спрямовано 800 мільйонів гривень.

Окремо обговорили роботу державної програми фінансування закладів освіти, яку ініціював Костянтин Іщейкін спільно з Міністерством освіти та науки.

Першими підсумками для Полтавщини стало будівництво спорткомплексу в Полтавському Національному технічному університеті, на яке спрямували 6,5 мільйонів грн. Кошти в сумі 4,5 мільйонів гривень направлено на енергомодернізацію будівлі Полтавської державної аграрної академії, ремонт даху в Лубенському фінансово-економічному коледжі та заміну вікон у Хорольського агропромисловому коледжі.

Пріоритетними напрямками для області Валерій Головко та Костянтин Іщейкін визначили фінансування галузі охорони здоров’я. Найголовнішою подією року медичної галузі Полтавщини стане завершення будівництва нового корпусу кардіодиспансеру, для якого за сприяння народного депутата залучено 2/3 фінансування з державного бюджету.

Обговорили також питання про внесення змін до чинного законодавства щодо надання обласним радам та обласним державним адміністраціям здійснювати місцеві зовнішні запозичення. Це дасть можливість впроваджувати проекти з відновлення та реконструкції об’єктів спільної сумісної комунальної або державної власності, що перебувають у їхньому підпорядкуванні. Зокрема, ремонтувати та будувати місцеві дороги загального користування.

поширити новину: