Ви тут:
Суспільство Україна Цікавинки 

В Україні заборонили фізрозчин через побічну реакцію

Реалізацію і застосування лікарського засобу Натрію хлорид тимчасово заборонили в Україні через випадок непередбаченої побічної реакції.

В Україні тимчасово заборонили реалізацію і застосування лікарського засобу Натрію хлорид. Про це повідомляє Кореспондент з посиланням на прес-центр Державної служби лікарських засобів та контролю за наркотиками.
“Тимчасово заборонили реалізацію і застосування лікарського засобу Натрію хлорид, розчин для інфузій 9 мг/мл по 200 мл у пляшках скляних, серії 191 767, українського виробництва через випадок непередбаченої побічної реакції”, – йдеться у повідомленні.
Зазначено, що тепер усі аптеки мають помістити цей лікарський засіб на карантин до окремого розпорядження Держлікслужби.
Як відомо, Натрію хлорид (фізіологічний розчин) використовується для поповнення нестачі рідини в організмі і в комплексі заходів інтенсивної терапії; як розчинник інших сумісних лікарських засобів. Можна застосовувати місцево для промивання ран, слизової оболонки носа, а також катетерів і систем для трансфузії.