Ви тут:
Суспільство Україна 

В Україні судитимуть громадянина РФ, який організував на Донбасі відключення українських телеканалів

Шевченківський райсуд Києва задоволено клопотання слідчого, погоджене з прокурором, про здійснення спеціального досудового розслідування стосовно громадянина Російської Федерації, який підозрюється у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 258-3 КК України (участь у діяльності терористичної організації) та на цей час перебуває у розшуку. Про це повідомляє прес-служба Генпрокуратури України.

Слідство встановило, що громадянин Російської Федерації брав активну участь у діяльності терористичної організації “ДНР”, зокрема, будучи членом “комитета по телевидению и радиовещанию ДНР” організував подавлення українських телерадіоканалів та переналаштування телекомунікаційного обладнання, що призвело до відключення українських телевізійних та радіомовних каналів на тимчасово непідконтрольній території України та налагодження трансляції телерадіоканалів сепаратистів та РФ.

Довідково: санкції інкримінованих підозрюваному статей передбачають покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 15 років з конфіскацією майна або без такої.