Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

В Опішні відкрили поліцейську станцію (ФОТО)

Поліцейська станція розташована у центрі Опішні. Відучора там постійно працюватимуть два дільничних поліцейських та працівники групи реагування патрульної поліції.  

Нову поліцейську станцію учора урочисто відкрили заступник начальника поліції Полтавщини Денис Захарченко, голова Зіньківської районної ради Сергій Нерозя  та виконувачка обов’язків голови Опішняньскої сільради Юлія Масюк. Про це повідомили у ГУ НП у Полтавській області.

Опішнянська поліцейська станція має два робочих кабінети, дитячий куточок і кімнату відпочинку. У розпорядженні поліцейських – автомобіль та комп’ютерна техніка з доступом до необхідних баз даних. 

Денис Захарченко наголосив, що територія кожної ОТГ повинна бути безпечною для людей. А досягнути належного рівня безпеки, на його думку, можливо лише за умови постійного підтримання правопорядку – коли дільничний поліцейський цілодобово знаходиться на території і може у будь-який час надати допомогу тим, хто її потребує. 

На Полтавщині це вже третя поліцейська станція. Першою була станція, відкрита у селищі Ланна Карлівського району. Друге поліцейське приміщення відкрили у селі Бутенки Кобеляцького району у складі Центру безпеки громадян