Ви тут:
Кримінал Суспільство Україна 

Українські кіберполіцейські заблокували роботу піратського сайту “onemov.net”

Працівники Київського управління Департаменту кіберполіції спільно зі слідчими Васильківського відділу поліції Київщини, за процесуального керівництва Києво-Святошинської прокуратури, викрили 24-річного мешканця Запоріжжя, який створив та адміністрував піратський сайт “onemov.net”, інформує прес-служба кіберполіції України.

Правоохоронці встановили, що молодик на веб-ресурсі “onemov.net” відтворював та розповсюджував аудіовізуальні твори, права на які належать компанії Universal City Studios LLLP (Universal), представником якої в Україні є Українська антипіратська асоціація. Аудиторія відвідувачів сайту не обмежувалася кордонами України, оскільки більшість фільмів розміщених на цьому ресурсі відображалася англійською мовою. Пізніше фільми з’являлися російською та українською мовами. Таким чином охоплення аудиторії збільшувалося, своєю чергою збільшувалися і прибутки.

У Запоріжжі, за місцем проживання зловмисника, поліцейські провели санкціонований обшук. Правоохоронці вилучили системний блок персонального комп’ютера, що містить електронну панель адміністрування сайтом. Крім того, виявили маршрутизатор, що використовувався для забезпечення адміністрування зазначеного веб-ресурсу та банківські картки, на які зараховувались кошти від розміщення реклами на вказаному сайті.

“Перевіряється причетність фігуранта до адміністрування та створення ще близько 10 піратських Інтернет-сайтів. Кримінальне провадження розпочато за ч. 3 ст. 176 (Порушення авторського права і суміжних прав) КК України. Зловмиснику загрожує позбавлення волі на строк до шести років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років або без такого”, – повідомляють правоохоронці.