Ви тут:
Суспільство Україна 

Україна вперше офіційно представлена на найбільшому книжковому ярмарку Австрії

Український національний стенд цьогоріч вперше офіційно бере участь у австрійському книжковому ярмарку Buch Wien, який відбуваються у Відні. Про це повідомляє прес-служба Інституту книги, пише Читомо.

На стенді будуть представлені 4 українські видавництва: «А-ба-ба-га-ла-ма-га», «Родовід», «Фоліо» та «Видавництво Старого Лева».

Також зазначається, що пануються заходи й за участі українських письменників. Андрій Курков презентуватиме новий переклад «Шенгенської історії» (2016), яка з’явилася в австрійському видавництві Haymon Verlag. Андрій Любка та Ігор Померанцев презентуватимуть нові книжки «Твій погляд, Чіо-Чіо-сан» та «Ви мене чуєте?». А вже сьогодні, о 19:00, Любка, Померанцев і Сергій Жадан говоритимуть про чернівецьке життя Пауля Целяна і читатимуть його тексти.

Віденський книжковий ярмарок — це платформа для бізнес-перемовин і презентацій, а також місце зустрічі міжнародних видавців, авторів, журналістів, блогерів і політиків. Ярмарок триватиме 5 днів, протягом яких відбудеться понад 450 заходів. Очікується, що подію відвідають майже 50 000 людей, а видавці представлять 100 000 видань.

А програму заходів ярмарку можна знайти тут.

Український національний стенд в Австрії став можливий завдяки сприянню посольства України в Республіці Австрія.