Ви тут:
Кримінал Суспільство Україна 

У зоні ООС правоохоронці виявили два великі арсенали зброї та боєприпасів

Під час перевірки отриманої оперативної інформації оперативники управління карного розшуку поліції Луганщини спільно зі співробітниками СБУ, Сєвєродонецького відділу поліції, бійцями КОРДу, вибухотехніками та кінологами у села Щедрищево, що поблизу Сєвєродонецька, виявили дві великі схованки зі зброєю та боєприпасами. Про це повідомляє прес-служба Національної поліції.

В ході огляду території та приміщень покинутого дитячого табору поліцейські виявили кімнату та підвальне приміщення, повні ящиків та цинків з різноманітними видами зброї та боєприпасів.

Спеціалісти-вибухотехніки вилучили чотири гранатомети РПГ-22, 4 гранатомети РПГ-26, 130 гранатометні постріли ПГ-7, 140 порохових зарядів до пострілів ПГ-7, 246 корпусів гранат (Ф-1, РГД-5, РГН, РГО), 339 підривачів, 70 димових гранат РДГ-2Б, 80 набоїв калібру 14,5 мм з підривачами МДЗ, 31 запали, 5 димових мін ДМ-11. Також вилучено 701 постріл ВОГ, дві сигнальні міни, тротилова шашка, 5 пострілів до РПГ, 4 реактивних двигуни, 2 бойові частини ПГ 22, 2 снаряди 30 мм та близько 54 тисяч набоїв різного калібру.

Вирішується питання про внесення відомостей до ЄРДР. Оперативники встановлюють осіб, які залишили схрони.