Ви тут:
децентралізація Полтавщина Суспільство 

У Семенівській ОТГ відкрили оновлений стадіон “Колос”

Сьогодні у Семенівській громаді відбулося довгоочікуване відкриття оновленого стадіону «Колос».

Це проект-переможець обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад (категорія «співробітництво громад»), який має назву «Реконструкція Семенівського районного стадіону «Колос» як суттєвий фактор зміцнення фізичного здоров’я громади».

Захід розпочався з традиційного перерізання стрічки на вході до реконструйованого стадіону. Відразу ж усі присутні звернули свою увагу на оновлену вхідну арку, виготовлення якої також стало однією зі складових проекту.

Загальна вартість Проекту склала 888,846 тис. грн. З них – 444,423 тис. грн – кошти обласного бюджету, а 300,00 тис. грн надала Семенівська районна рада.

Також партнером проекту виступила ГО «Семенівська районна організація інвалідів» на чолі з Любов`ю Грек.

Що вдалося зробити
Уперше в історії семенівського спорту на стадіоні «Колос» спорудили льодовий майданчик. Відтепер там зможуть відшліфовувати свою майстерність затяті любителі хокею. Тим більше, що в Семенівському районі діє хокейний клуб «Семенівські яструби». Також хокейний майданчик може стати і катком для поціновувачів ковзанярського спорту.


Споруджено майданчик для інклюзивних видів спорту. До речі, сьогодні на ньому було проведено перші змагання для людей із обмеженими можливостями.
Також на стадіоні проведено реконструкцію трибун, облаштовано душові й роздягальні.