Ви тут:
Суспільство Україна 

У Ryanair розповіли про плани розширення в Україні

Авіакомпанія планує збільшити флот в Україні до 15 літаків і пасажиропотік до 5 млн чоловік.

Найбільший європейський лоукост-авіаперевізник Ryanair планує інвестувати в Україну $ 1,5 млрд. Про це повідомив комерційний директор компанії Девід О’Брайен на зустрічі з президентом Петром Порошенком, повідомляє Кореспондент.

“Наша мета – за три-п’ять років збільшити пасажиропотік до 5 млн пасажирів, що буде еквівалентно присутності в Україні 15 наших літаків і складе $ 1,5 млрд інвестицій. Ми сподіваємося, що наші літаки будуть розміщені на території України і будемо сподіватися, що будемо літати з України саме як зі своєї бази”, – заявив він.

О’Брайен також наголосив, що зараз основною проблемою, що стосується збільшення кількості рейсів авіакомпанії в Україні, є протекціоністська політика на рівні Євросоюзу з боку Німеччини, Франції, Італії та Бельгії. За його словами, щойно ця перешкода буде подолана, компанія збільшить кількість рейсів до і з України.

Комерційний директор також зазначив, що в Ryanair планують до літа 2019 року збільшити кількість рейсів з Києва та наростити пасажиропотік.